Advert

ÖZDEMİR İLK TOPLANTISINI YAPTI

Hasan ÖZDEMİR, "İdealleri Olan Siyasetçiler, Görev Verildiği Gibi Görev Değişikliğini de Olgunlukla Karşılar.

ÖZDEMİR İLK TOPLANTISINI YAPTI

            Alaçam AK Parti İlçe Başkanlığına Atanan Hasan ÖZDEMİR Yönetim Kurulu ile İlk Toplantısını 4 Şubat 2020'de Parti Binasında Gerçekleştirdi.

                Alaçam AK Parti İlçe Başkanı Hasan ÖZDEMİR, İlçe Başkanlarımız Sayın Selahattin ALKAN'ın görevleri bitmiş olabilir, ancak gönül birliğimiz ve sorumluluk bilincimiz devam edecektir. İlçe Başkanımıza bugüne kadar yaptıkları tüm başarılı çalışmalardan dolayı çok teşekkür ediyorum.

                ÖZDEMİR, Ayrıca Dava Arkadaşlarımıza, Partimizin Yönetim Kurulu Üyelerine, Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarına verdikleri desteklerden dolayı canı gönülden teşekkür ediyor saygılar sunuyorum. Bundan sonraki süreçte siz saygı değer dava arkadaşlarım ile birlikte omuz omuza bir bütünlük içerisinde AK Partimiz adına vatandaşlarımıza en iyi hizmeti nasıl sunabiliriz bunun çabası ve gayreti içinde olacağız. Geçmiş dönemlerdeki arkadaşlarımızla nasıl birlikte hareket ettiysek, bu dönem görev alan arkadaşlarımızla da hep birlikte hareket edeceğiz.

                ÖZDEMİR, Bu bir bayrak yarışı bize teslim edilen bayrağı en üst seviyeye taşımak için hep birlikte çalışacağız. Bizler AK Partimizin misyonu, vizyonu ve ilkelerinin bilinci ve sorumluluğunda olan bir hizmetkârınız olarak siz değerli yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte ilçemizin sorunlarını birlik ve beraberlik içinde çözmeye devam edeceğiz dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR