Advert

YAKAKENT'TE FUTBOL KURSU DEVAM EDİYOR

Yakakent Deniz Spor Futbol takımının alt yapısını oluşturmak amacıyla, Yakakent Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından açılan futbol kursları devam ediyor.

YAKAKENT'TE FUTBOL KURSU DEVAM EDİYOR

                 Yakakent Deniz Spor Futbol takımının alt yapısını oluşturmak amacıyla Yakakent Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Murat Oral ve Spor Uzmanı Tutku Yaylacı'nın çalıştırdığı futbol kursları antrenman çalışmaları ile devam ediyor.

                  Yakakent Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Murat Oral, Bakanlığımızın hazırladığı ve uygulamaya koyduğu “Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüz tarafından açılan” Çocuk ve Gençlerimize Spor Kültürünü aşılamak, sporu sevdirmek, Spor yapma alışkanlığı kazandırmak, sosyal ve kültürel yönden gelişmelerini sağlamak, boş zamanlarını sporla değerlendirmek, her türlü zararlı alışkanlıklardan korumak, Ruh ve beden sağlığı yerinde fizyolojik ve psikolojik sağlamlığa sahip yetenekli ve kabiliyetli gençleri Türk sporuna kazandırmak, Güçlü bir alt yapı oluşturmak amacıyla İlçe Spor Merkezlerimiz de bünyemizde bulunan tecrübeli Antrenörlerimiz nezaretinde sportif çalışmalarımızı yürütülmekteyiz. Aynı zamanda Yakakent Deniz Spor Futbol takımının alt yapısını oluşturmak amacıyla gençlerimiz almış oldukları eğitimler sonrasında elit sporcu vasıflarına ulaşan çocuklarımızın antrenmanlara devam ettirilmeleri sağlanarak müsabık sporcu olmaları sağlanacaktır.

                Dolayısıyla İlçemizi, İlimizi ve Ülkemizi Uluslararası platformda temsil etme bakımından gençlerimiz için birer fırsat olduğunu, bu fırsatı bütün çocuk ve gençlerimizin sporu bir yaşam kültürü olarak benimsemeleri yegâne amacımızdır dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR