Advert

BAŞKAN ACAR'DAN AK PARTİ'YE ZİYARET

AK Parti Alaçam İlçe Başkanlığı görevine yeni atanan Hasan ÖZDEMİR'i Parti binasında Alaçam Belediye Başkanı İlyas ACAR, Belediye Meclis Üyeleri Şenel CINDIK, Şükrü YÜKSEL ve Nurettin ÇELEBİ ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

BAŞKAN ACAR'DAN AK PARTİ'YE ZİYARET

AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Hasan ÖZDEMİR, İlçemizin daha güzel yarınlara taşımak için Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR’ın her zaman yanındayız, Seçim döneminde Cumhur İttifakı teşkilatları olarak tam bir ekip ruhuyla çalıştık bundan böylede aynı kararlılık ile devam edeceğiz. Allah birliğimizi ve dirliğimizi daim eylesin dedi.

                Alaçam Belediye Başkanı İlyas ACAR, AK Parti Alaçam İlçe Başkanlığına yeni atanan Hasan Özdemir'e ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk dedi.

                AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Hasan ÖZDEMİR, ziyaret sonunda Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR, Belediye Meclis Üyelerimiz, AK İl Başkan Yardımcımız Sayın Adnan ARSLAN, İl Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Oktay İrşad YANIK ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte istişarelerde bulunduk dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET