Advert

2019-2020 OKUL SPORLARI FUTSAL KÜÇÜK VE YILDIZ ERKEK İLÇE BİRİNCİLİĞİNDE ŞAMPİYONLAR BELİRLENDİ.

Alaçam Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünce düzenlenen Okul Sporları Futsal Küçük ve Yıldız Erkek İlçe Birinciliği 8 Okulun katılımı ile 17-21 Şubat 2020 tarihlerinde Alaçam Spor Salonunda oynanan maçlarla tamamlandı.

2019-2020 OKUL SPORLARI FUTSAL KÜÇÜK VE YILDIZ ERKEK İLÇE BİRİNCİLİĞİNDE ŞAMPİYONLAR BELİRLENDİ.

Oldukça heyecanlı ve çekişmeli geçen maçlar neticesinde Küçük Erkekler İlçe Birincisi Karayolları Kolin Fatih Orta Okulu olurken Yıldız Erkekler İlçe Birincisi ise Atatürk Orta Okulu oldu. İlçe Birincisi olan takımlarımız Mart ayında Samsun da düzenlenecek olan İl Birinciliği müsabakalarına katılmaya hak kazandılar.

21 Şubat Cuma günü final maçlarının ardından yapılan ödül töreninde dereceye giren takımların ödüllerini Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cansu KESKİN KARAASLAN ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai TURAL birlikte verdiler. Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Kupa ve Madalyanın yanı sıra dereceye giren sporculara Milli Takım tişörtü ve Bakanlık Logolu spor çantası hediye edildi.

Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cansu KESKİN KARAASLAN ; İlçe Birinciliği Müsabakalarımıza Gençlik ve Spor Bakanlığımızın Gençlik Projeleri desteğinden yararlanan Atatürk Orta Okulumuz ‘Spor Varsa Hayat Vardır’ projesi kapsamında sponsor olup, katılan tüm okullarımıza forma hediye etti. Ayrıca 3 ay içerisinde İlçemizde yapılacak olan spor müsabakalarında bu kapsamda kurumlar arası destek sürdürülecektir. Okul Müdürümüz İbrahim ŞENEL ve Proje Koordinatörümüz Volkan ÇETİN ‘ e, ayrıca Okul Sporları Tertip Komitemizde görev alan tüm arkadaşlarımıza, katılan tüm Okullarımızın İdareci, Öğretmen ve Öğrencilerine teşekkür ediyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET