Advert

ALAÇAM KAYMAKAMLIĞI "VEFA SOSYAL DESTEK HATTI" PLANINI AÇIKLADI

Alaçam Kaymakamlığı tarafından 13 bölgeden oluşan "Vefa Sosyal Destek Hattı" kurularak vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu.

ALAÇAM KAYMAKAMLIĞI

Alaçam Kaymakamı Fikret ZAMAN, Vefa Sosyal Destek Hattı Projesi kapsamında 65 yaş üstü ve kronik hastalığı bulunan, vatandaşlarımıza yapılan yardım paketlerinin sevkiyatının yapıldığı ve 13 bölgeden oluşan bölge koordinatörü daire amiri, muhtarlar mahalle imamları, okul müdürleri ve öğretmenlerden oluşan “Vefa Sosyal Destek Hattı” hizmete başladı.

Kaymakam ZAMAN, 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın toplumun içerisine karışmasını istemiyoruz. Bu virüsü herkes taşıyabilir. Herkesten bu virüsü kapmamız mümkün. Bunun için mümkün olduğu kadar evden dışarı çıkmamak gerekiyor. Vatandaşlarımızın ve özelliklede yaşlılarımızın bu konulara dikkat etmeleri gerekiyor. Koronavirüsle mücadele kapsamında "Vefa Sosyal Destek Hattı" kurduk vatandaşlarımıza her konuda yardımcı olunacak olan ekipleri hizmet için her zaman hazır olduğunu. İlçemizde 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan yaklaşık 375 vatandaşımızın bulunduğunu ve bu vatandaşlarımıza hizmet etmek ve onlara her türlü yardımı yapacak olan ekipleri kurarak hizmete sunduk dedi.     

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET