Advert

İŞBU TEKSTİL DÜNYA'YA AÇILDI

Alaçam'da faaliyet gösteren İŞBU TEKSTİL firması tek kullanımlık değil "ÇOK KULLANIMLIK TULUM" imal ederek dünya ya açıldı.

İŞBU TEKSTİL DÜNYA'YA AÇILDI

Alaçam’da giysi üretimini bırakarak korona virüse karşı koruyucu "ÇOK KULLANIMLIK TULUM" üretmeye başlayan tekstil firması, Günlük bin kapasite ile tulum üretimine başlayan firma siparlere yetişmekte zorlanıyor.

            Türkiye de ve dünyada yaşanan korona virüs sebebi ile biranda talep patlaması yapan çok kullanımlık tulumlarla ilgili olarak defalarca yıkanıp giyilebilen tulumu Türkiye de bir ilki gerçekleştirilerek ilçemizde üretime başlayan İŞBU TEKSTİL yetkilileri talebin çok olmasından dolayı işlerini yetiştiremediklerini ve malzeme bulmakta sıkıntı çektiklerini dile getirdiler.

            İŞBU TEKSTİL ortakları Ruhi BEKTAŞ ve Sinan YILMAZ ortaklar yanlarında çalışan yaklaşık 15 kişi ile birlikte Türkiye de ve dünya da yaşanan korona virüsten korunma kıyafeti olarak adlandırdıkları "ÇOK KULLANIMLIK TULUM" yurt içinden ve yurt dışından oldukça fazla talep olduğunu kaydettiler. Bin adetle başladıkları tulum üretimi siparişlerini yetiştirmek için var gücümüzle çalışmaya devam ettiklerini söylediler.

            “Türkiye’de birçok ilden üretime destek olarak yardım alıyoruz. Daha çok yurt içinden talep var. Şuanda bütün ülkeler diyebilirim ki stok edinmek istiyor. Bu kıyafeti envanterinde bulundurmak istiyor. O nedenle bizler de çalışmalarımızı çok hızlandırdık. Tulum fiyatları malzemenin olmaması ve çok ilgi olduğu için arttı ama biz makul fiyatlarda tulumlarımızı yapıyoruz” diye konuştular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET