Advert

1-2-3 MAYIS'TA SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI

Merakla beklenen soruya Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan açıklama geldi. 1-2-3 Mayıs'ta sokağa çıkma kısıtlaması kararı alındı.

1-2-3 MAYIS'TA SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, gerçekleştirilen kabine toplantısı sonrasında açıklamalarda bulundu. 3 GÜNLÜK SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI

Merakla beklenen soruya Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan açıklama geldi. 1-2-3 Mayıs'ta sokağa çıkma kısıtlaması.

BEKLENEN CEVAP GELDi

23-24-25 ve 26 Dört günlük yasağın sona ermesinin ardından 1-2-3 Mayıs'ta sokağa çıkma kısıtlaması olup olmayacağı tartışma konusuydu. Cuma gününe denk gelen 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü ile birlikte hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının 3 gün olarak uygulanmasının gündeme gelmesiyle gözler Kabine Toplantısına çevrildi. 1 Mayıs İşçi Bayramı’nın, hafta sonuyla birleştirilmesi, 30 büyükşehir ile Zonguldak’ta 72 saatlik sokağa çıkma kısıtlamayla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklama geldi.

3 GÜNLÜK SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası  açıklamalarda bulundu.

1-2-3 MAYIS'TA SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI

Erdoğan yaptığı açıklamada sokağa çıkma yasağıyla ilgili: "Salgının kontrol altına alınmasında insanların kalabalık halde bulunduğu alanlarda ara verilmesinin büyük katkısı olmuştur. Ülkemizdeki bu güzel gidişi devam ettirmek için hafta sonu uygulamasını Bayram sonuna kadar sürdürmeyi istiyoruz. Bu hafta sonu da 31 ilimizde 3 gün süreyle sokağa çıkma sınırlandırmasını uygulayacağız. Önümüzdeki olumlu tablonun sürmesi halinde ülke genelinde hayatı normale döndürmek için planlama hazırlıyoruz. Hangi alanda hangi tarihte adımların atılacağı bu programı sizlerle paylaşacağız." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET