Advert

VALİ OSMAN KAYMAK’IN 1 MAYIS MESAJI

1 Mayıs; ülkemizin kalkınması ve ekonomimizin güçlendirilmesinde önemli rol oynayan işçi ve emekçi vatandaşlarımızın, çalışmalarının ve alın terinin ne kadar değerli olduğunun ortaya konulduğu özel bir gündür.

VALİ OSMAN KAYMAK’IN 1 MAYIS MESAJI

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, çalışanlar tarafından birlik ve dayanışma günü olarak bütün dünyada kutlanırken, aynı zamanda çalışma hayatında yaşanan sorunların çözümüne ilişkin görüşlerin tartışılmasına da zemin hazırlamaktadır.

Asırlık devlet geleneğimiz gereği, tüm vatandaşlarına eşit imkânlar sunulması ve insan merkezli politikalar üretilmesi noktasında çalışan ülkemiz, bugün her alanda daha güçlü bir yapıya kavuşmuştur Devletimiz bu güce, üreten ve ülkemizin gelişimine katkı sunan işçilerimiz ve emekçilerimiz sayesinde ulaşmıştır.

Bizler; insan için kutsal sayılan emeğin etrafında örnek olacak birlik ve dayanışma kültürü ile insana değer veren, emeğe saygı duyan ve işçinin ve emekçinin hakkını alın teri kurumadan vermenin hassasiyetine haiz bir kültürün mensuplarıyız. Bu anlamda, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününün, taşıdığı anlam ve kültürün gelecek nesillere aktarılmasında önemli bir fonksiyon icra edebileceği kuşkusuzdur.

Bu duygu ve düşüncelerle, kamu ve özel sektörde görev yapan tüm çalışanlarımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam diliyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET