Advert

BAŞKAN ACAR İSTİŞARE TOPLANTILARINA BAŞLADI

Alaçam Belediye Başkanı İlyas ACAR, Akgüney mahalle sakinleriyle bir araya gelerek, mahallenin sorun ve çözümleriyle ilgili istişarelerde bulundu.

BAŞKAN ACAR İSTİŞARE TOPLANTILARINA BAŞLADI

Belediye Başkanı İlyas ACAR, AK Partisi İlçe Başkanı Hasan ÖZDEMİR, MHP İlçe Başkanı Erdinç GÜL, ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte, Akgüney Mahallesinde mahalle sakinlerinin katılımları ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

                Toplantılarda mahalle muhtarları ve vatandaşların görüşlerini alan Belediye Başkanı İlyas ACAR, taleplerle ilgili ayrıntılı bilgi paylaşımında bulundu.

                Başkan ACAR, mahallerimizin ihtiyaçlarını yerinde incelemek, vatandaşlarımızın taleplerini ve bizlerden beklentileri yerinde dinlemek, yapacağımız çalışmaların daha hızlı ve verimli şekilde olmasını gerçekleştirmek amacı ile siyasi parti temsilcilerimiz ve belediye meclis üyelerimiz ile birlikte tüm mahallemizde Yüce Allah’ın izniyle istişare toplantısı yapacağız.

                Tüm mahallelerimizin bugünü ve geleceğini dert edinerek, gece gündüz gayretli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Göreve geldiğimiz günden itibaren verimli bir çalışma dönemi gerçekleştirdik. 2020 yılına hazırlıklarımızı yaparak girdik, İlçemizi 2020 yılında birçok yenilik ve proje bekliyor.

                Mart ayında Allah’ın izniyle doğalgaz çalışmalarına başlıyoruz. Hazırlıklarımızı tamamladık.2019 yılında 25 km’lik Asfalt yol yaptık. Bu senede mahalle muhtarımız ile yaptığımız istişareler sonucunda bir çok mahallemize asfalt yaparak mahalle sakinlerimizi kışın çamurdan yazında tozdan kurtaracağız inşallah ,tüm mahallelerimizi çok daha güzel görünüme kavuşturmaya devam edeceğiz. Şuana kadar yapmış olduğumuz hizmetler Allah'ın izniyle katlanarak devam edeceğini bildirmek istiyor. Hepinize saygılarımı sunuyorum", dedi.

                Akgüney Mahallesi Muhtarı Kurtça YİĞİT, gerçekleştirilen istişare toplantısı için Belediye Başkanımız İlyas ACAR ve beraberindekilere teşekkür etti. " Belediye Başkanımız İlyas ACAR ve ekibi biz muhtarlarla her daim koordine halinde. Başkanımıza bizlerle olduğu için mahalle sakinlerim ve kendi adıma teşekkür ediyorum", dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET