Advert

YAKAKENT KAYALI MAHALLESİNDE HALK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Yakakent Kaymakamlığı ve Yakakent Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen aylık istişare toplantısı Kayalı Mahallesinde yapıldı.

YAKAKENT KAYALI MAHALLESİNDE HALK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Yakakent Kayalı Mahallesinde gerçekleştirilen toplantıya; Yakakent Kaymakam Vekili Fatih Eroğlu, Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, İlçe Jandarma Komutanı J. Kd. Bçvş. Gürkan Demir ve İlçe Emniyet Amiri Dursun Çiçek, Sivil toplum kuruluşları, Daire amirleri ve muhtarlar katıldı.

Toplantıda daire amirleri, sivil toplum kuruluşları başkanlarına ve muhtarlara hitaben gündemdeki konular hakkında bilgilendirme yapan Yakakent İlçe Kaymakamı Vekili Fatih Eroğlu, "Devletimiz, milletimiz için vardır, bizlerde sizler için buradayız. Devletin gücü içerisinde birçok hususta hizmet üretmeye çalışıyoruz. Kurum amirlerimizin kapıları şikâyet ve taleplerinizi kabul etmek ve çözüm üretmek için her zaman ve herkese açıktır” dedi.

Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma Kayalı Mahallesinde yaptığı konuşmasında; “İlçemizde devam eden projeler hakkında bilgilendirmede bulunarak mahalle halkıyla fikir alışverişinde bulundu. Vatandaşlarımızın taleplerini dinleyen Başkan Kıyma, halkımızın göstermiş olduğu sabır ve anlayışından dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

İlçe Emniyet Amiri Dursun Çiçek; “İlçe sınırları içerisinde ve dışarısında vatandaşların çok dikkatli olması ve telefon dolandırıcılığı konusunda bu tarz aramalarda telefonun derhal kapatılarak 155 hattına bilgi vermelerini önemle duyuruyorum” şeklinde konuştu.

İlçe Jandarma Komutanı J. Kd. Bçvş. Gürkan Demir; Terör hakkında ve dikkat çeken kişileri ve terör örgütlerine yardım edenlerin derhal bilgi verilmesi hususunda bilgiler verdi.
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
OTOBÜSTEN KARANTİNAYA
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ
ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ