Advert

ŞEHİT ŞÜKRÜ ELİBOL İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF OKUNDU

Alaçam Umutlu Mahallesinden Uzman Onbaşı Şükrü Elibol Suriye’nin İdlib bölgesinde rejim güçlerinin saldırısı sonucu şehit oldu. Cenazesi binlerce kişinin katılımı ile umutlu mahallesinde defin edildi.

ŞEHİT ŞÜKRÜ ELİBOL İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF OKUNDU

Suriye’nin İdlib bölgesinde rejim güçlerinin saldırısı sonucu şehit olan Uzman Onbaşı Şükrü Elibol için Umutlu Mahallesi'ndeki baba ocağında düzenlenen mevlid-i şerif programına Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Belediye Başkanı İlyas Acar, İlçe Emniyet Müdür Vekili Erol Can Keskin, İlçe Jandarma Komutanı Murat Demirel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, İlçe Müftüsü Orhan Bal, Alaçam Toplum Sağlığı Müdürü Ertan Baş, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Emre Kösem, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Özdemir ile kalabalık bir vatandaş topluluğunun katıldığı mevlid-i şerif programında, Uzman Onbaşı Şükrü Elibol ve vatan için canlarını feda eden tüm şehitlerin ruhlarına İlçe Vaizi Ferhat Maden ve İmam Hatipler tarafından Yasin’i Şerif, Kur'an-ı Kerim'den sureler okundu ve dualar edildi. Kur’an okumalı anma programında tüm gönüller şehitlerimiz için bir oldu.  Kura’n-ı Kerim ve mevlidi şerif okunarak ilahiler seslendirildi. Vatanın bekası, milletimizin birlik ve bütünlüğünün korunması, ülkemizin her köşesinde huzur ve güvenliğin sağlanması için hayatlarını feda eden Şehit Uzman Onbaşı Şükrü Elibol ve tüm şehitler dualarla anılarak Allah’tan rahmet dilendi.

Mevlid-i şerif programı sonrası Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman vatandaşların, şehidin ailesi ve yakınlarına bir kez daha başsağlığı temennisinde bulunmalarının ardından, birlik ve beraberlik mesajları verilmesiyle mevlid programı son buldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
TARIM ARAÇLARI KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMA YAPILDI
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR
ALAÇAM FİLYASYON EKİPLERİ KISITLAMADA DA VİRÜSÜN İZİNİ SÜRÜYOR