Advert

MİNİK SPORCULARDAN ASKER SELAMLI

Yakakent Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü Futbol kursunda futbol eğitim gören minik sporculardan Türk Bayrağı açarak Asker Selamıyla Şehit Askerlerimize Saygılarını gösterme adına diğer Asker abilerine de destek verdiler.

MİNİK SPORCULARDAN ASKER SELAMLI

Yakakent Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Murat Oral Merkezimizde Futbol kursu Hocaları yönetiminde yaşları 9 - 10 - 11 yaş gurubu 30 Minik futbolcularımız İdlib' te Şehit düşen askerlermize Asker Selamı ile saygı ile üzüntülerini belirtirken, diğer Asker abilerine de her zaman yanında olduklarını ve dua ettiklerini gösterdiler.

            Oral, gerçekten Ülkemiz açısından zor süreçten geçiyoruz. Askerlermiz Vatanımızın bölünmez bütünlüğünü koruma adına, sınırlarımızı tehdit edecek Terör unsurlarına karşı canı pahasına verdikleri özverilerinden dolayı Rabbim yar ve yardımcıları olsun.

            Merkezimizde Futbol kursu gören minik öğrencilerimizin talibi üzerine böyle organize bir program yaptık. Minik sporcularımız Türk Bayrağı açarak Askerlerimize olan Sevgisini ve yanında olduklarını belirtme adına objektiflere Asker Selam vererek göstermiş oldular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM VE YAKAKENT’Lİ 20 BALIKÇIYA AĞ TESLİMİ YAPILDI
ALAÇAM VE YAKAKENT’Lİ 20 BALIKÇIYA AĞ TESLİMİ YAPILDI
AYAK TENİSİ SERTİFİKA PROGRAMI ALAÇAM’DA YAPILACAK
AYAK TENİSİ SERTİFİKA PROGRAMI ALAÇAM’DA YAPILACAK