Advert

ZİRAAT ODASI'NDAN AK PARTİ'YE ZİYARET

Alaçam AK Parti İlçe Başkanlığı görevine atanan Hasan ÖZDEMİR'i Parti binasında Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

ZİRAAT ODASI'NDAN AK PARTİ'YE ZİYARET

Ziyarette AK Parti İlçe Başkanı Hasan ÖZDEMİR, AK Parti Alaçam İlçe başkanlığı görevine asaleten atanmış bulunmaktayım. Hep birlikte ilçemizin gelişmesine ve çiftçilerinize katkı sağlayacak her türlü dayanışma ve işbirliğine AK Parti ilçe Teşkilatı olarak her daim hazırız.

                Alaçam’a faydalı çalışmalar yapan sivil toplum kuruluşlarımız ile beraber omuz omuza çalışmak onların sorunlarını çözüme kavuşturma noktasında elimizden ne geliyorsa yapacağımızdan emin olabilirsiniz Bizlerde sizler için elimizden gelen ne varsa birlik ve beraberlik içinde yapmak için var gücümüzle gayret edeceğiz dedi.

            Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir 'de, AK Parti İlçe Başkanlığına yeni atanan Hasan Özdemir kardeşimize yeni görevlerinde Ziraat Odası yönetimi olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. İlçemizde güzel işlerin altına imza atacağını ümit ediyorum ve çalışmalarında şahsım ve yönetim kurulum adına başarılarının devamını diliyorum dedi.

             AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Hasan ÖZDEMİR, Alaçam Ziraat Odası Başkanım Sayın Hüseyin Bedir ve Yönetim kurulu Üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM VE YAKAKENT’Lİ 20 BALIKÇIYA AĞ TESLİMİ YAPILDI
ALAÇAM VE YAKAKENT’Lİ 20 BALIKÇIYA AĞ TESLİMİ YAPILDI
AYAK TENİSİ SERTİFİKA PROGRAMI ALAÇAM’DA YAPILACAK
AYAK TENİSİ SERTİFİKA PROGRAMI ALAÇAM’DA YAPILACAK