Advert

ALAÇAMLILAR EVİNDE KALIYOR, VEFA DESTEK HATTI İHTİYAÇLARINI KARŞILIYOR

Sokağa çıkma yasağının ardından vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için seferberlik başlattıklarını vurgulayan Alaçam Kaymakamı Fikret ZAMAN, “Tüm ekiplerimizle sahadayız” dedi.

ALAÇAMLILAR EVİNDE KALIYOR, VEFA DESTEK HATTI İHTİYAÇLARINI KARŞILIYOR

Alaçamlılar karara uyum sağlayarak %99’unu evinde kaldığını belirten ZAMAN, 112, 155 ve 156’ya gelen tüm taleplerin oluşturdukları ‘’Vefa Sosyal Destek Grubu’’ ekipleri tarafından karşılandığını söyledi.

Alaçam Kaymakamı Fikret ZAMAN, Sokağa çıkma yasağı nedeniyle evlerinde kalan vatandaşların nöbetleşerek ihtiyaçlarını karşılayan Eczane, Fırın ve ‘’Vefa Sosyal Destek Grubu’’ ekiplerini ziyaret ederek yetkililerden bilgiler aldı. Cumhuriyet meydanında bulunan güvercinlere yem atarak aç kalmalarını önlemiş oldu.

ZAMAN, İçişleri Bakanlığı tarafından 30 büyükşehir ile Zonguldak'ta, il sınırları içinde 2 gün boyunca sokağa çıkma yasağı getirmesinin ardından Alaçamda vatandaşların ekmek ihtiyaçlarını fırınların araçları ve ‘’Vefa Sosyal Destek Grubu’’ aracılığıyla giderildiğini bildirdi.

Bununla birlikte bir haftadır mesai mefhumu gözetmeksizin canla başla çalışan Emniyet güçlerimize, Jandarma ekiplerine, gönüllü ‘’Vefa Sosyal Destek Grubu’’ çalışanlarına ve koordinatörlerine, okul müdürlerine ve öğretmenlerimize, imamlarımıza, muhtarlarımıza yapmış oldukları başarılı hizmetlerden dolayı teşekkür ederim dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
EMNİYET MÜDÜRÜ  MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI
EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI