Advert

ALAÇAM'DA SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA YOL ÇİZGİLERİ YENİLENDİ

Alaçam Belediyesi ve İlçe Emniyet Müdürlüğünün birlikte yürüttüğü çalıma doğrultusunda

ALAÇAM'DA SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA YOL ÇİZGİLERİ YENİLENDİ

Alaçam Belediyesi ve İlçe Emniyet Müdürlüğünün birlikte yürüttüğü çalıma doğrultusunda 30 Nisan gecesi 24.00'ten 3 Mayıs Pazar gecesi saat 24.00'e kadar sokağa çıkma kısıtlaması nedeni ile ekipler tarafından Bafra caddesi üzerinde bulunan yaya geçidi çizgilerini yenilenerek vatandaşların kullanımına sunuldu.

            Alaçam İlçe Emniyet Müdür Vekili Erol Can Keskin; Yapılan çalışma ile trafikte yaya ve sürücüler açısından büyük bir önem arz eden yaya geçitleri daha görünür bir hale getirilerek araç ve yaya trafiğinin daha sağlıklı işlemesi ve oluşabilecek kazaların önüne geçilmesi amaçladıklarını belitti.

            Keskin,  “Trafik güvenliğinin sağlanabilmesi ve devam ettirilmesi amacıyla, tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi, ilçemizde de her yıl Mayıs ayının ilk haftası Karayolları trafik haftası olarak kabul edilmiştir. Bu yılda 2-8 Mayıs tarihleri arasında Trafik Haftası olarak kutlanmaktadır” dedi. Alaçam Belediyesi ile birlikte yaptığımız çalışmalar doğrultusunda trafiğin güvenli ve düzenli bir şekilde akışının sağlanması, can ve mal kaybına yol açacak kazaların en aza indirilmesi ve işaretlemelerin eksiksiz tamamlanması çalışmaları kapsamında, yaya geçidi ve yol çizgileri yenileme çalışması yaptık.

            30 Nisan gecesi 24.00'ten 3 Mayıs Pazar gecesi saat 24.00'e kadar sokağa çıkma kısıtlaması nedeni ile Alaçam Belediyesi ekipleri tarafından Bafra caddesi üzerinde bulunan yaya geçidi çizgilerini yenilenerek vatandaşların kullanımına sunulduğunu belitti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAKAKENT SPOR KULÜBÜ'NDEN ALAÇAM ZİRAAT ODASINA ZİYARET
YAKAKENT SPOR KULÜBÜ'NDEN ALAÇAM ZİRAAT ODASINA ZİYARET
YAKAKENTLİ BALIKÇILAR “VİRA BİSMİLLAH” DİYEREK DENİZE AÇILDI
YAKAKENTLİ BALIKÇILAR “VİRA BİSMİLLAH” DİYEREK DENİZE AÇILDI