Advert

KAYMAKAM ZAMAN'DAN ODA BAŞKANINA TEŞEKKÜR BELGESİ

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, korona virüs tedbirleri kapsamındaki sokağa çıkma kısıtlama süresince düzenli bir şekilde çalışma ortamında olan Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vedat Özyılaz'ı teşekkür belgesi ile ödüllendirdi.

KAYMAKAM ZAMAN'DAN ODA BAŞKANINA TEŞEKKÜR BELGESİ

Kaymakam Zaman, Türkiye’de 11 Mart’ta görülen yeni tip korona virüs (Covid-19) salgınının ardından alınan korona virüs önlemleri doğrultusunda, getirilen kısıtlamalar sonrası vatandaşlara yardımcı olmak adına oluşturan Vefa Sosyal Destek Grubu görevlileri içerisine dahil olan Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vedat Özyılmaz fedakarca görev yaparak bu belgeyi almaya hak kazanmıştır dedi.

            Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vedat Özyılmaz; Korona virüs tedbirleri kapsamında vatandaşların ihtiyaçlarını çalışma arkadaşlarım ve esnaflarımız ile birlikte gidermeye çalıştık. 11 Mart’ta görülen yeni tip korona virüs (Covid-19) salgınının ardından İlçe Kaymakamımız Sayın Fikret Zaman Beyin bizleri görevlendirmesinden oldukça memnun olduk. ilçemiz dahilinde sıkıntıların giderilmesi için oluşturulan Alaçam Vefa Sosyal Destek Grubu ile birlikte, ilk günden itibaren çalışarak sıkıntıları birlikte yenmeye çalıştık dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
EMNİYET MÜDÜRÜ  MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI
EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI