Advert

AK PARTİ İLÇE KADIN KOLLARI'NA GÜVEN KICIR ATANDI

Adalet ve Kalkınma Partisi Alaçam İlçe Kadın Kolları'na Göven Kıcır Atandı.

AK PARTİ İLÇE KADIN KOLLARI'NA GÜVEN KICIR ATANDI

İlçe kongresini tamamladıktan sonra yeni çalışma dönemine başlayan AK parti Alaçam İlçe teşkilatında Kadın kolları başkanlığına Güven Kıcır atandı. Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam tarafından mazbatası verildi.

Ak parti Alaçam İlçe Başkanı Hasan Özdemir bir açıklama yaparak Kadın kolları başkanı Güven Kıcır’a yeni görevinde başarılar diledi. Başkan Özdemir açıklamasında  “Ak parti Alaçam İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevine atanan Sayın Güven Kıcır’a yeni görevinde başarılar diliyor, şahsına, ailesine, teşkilatımıza ve İlçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Güven Kıcır, AK Parti Alaçam İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevini şahsıma tevdi eden AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanımız sayın Lütfiye Selva Çam’a şükranlarımı sunuyorum. Önceki dönem Kadın Kolları Başkanımız Nimet Karanlık’a 7 yıl boyunca yaptığı çalışmalar nedeniyle teşekkür ediyorum. AK Parti Samsun İl Kadın Kolları Başkanımız Sayın Rabia Bay Keser öncülüğünde, ana kademe, gençlik kollarımızla beraber ve üyelerimizle birlikte devraldığımız hizmet bayrağını daha ileriye taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET