Advert

ALAÇAM'DA SİGARA YASAĞI DENETİMİ YAPILDI

Alaçam'da dumansız hava sahası çalışmaları sürüyor. Çalışmalar kapsamında iş yerleri denetlenerek "sigara içmek yasaktır" levhası ve maske takılıp takılmadığı sosyal mesafe kuralları kontrol ediliyor.

ALAÇAM'DA SİGARA YASAĞI DENETİMİ YAPILDI

Alaçam Toplum Sağlık Merkezi Başkanlığına bağlı ekipler ilçede bulunan iş yerlerini denetledi. Denetim yapan ekipler iş yerlerinde "sigara içmek yasaktır" levhası ve maske takılıp takılmadığı sosyal mesafe kuralları kontrol etti. İş yerine bu levhayı asmayan kişiler ise ekipler tarafından ikaz edildi.

"DENETİMLERİMİZ ARALIKSIZ DEVAM EDECEK" 

Alaçam'da dumansız hava sahası çalışmaları kapsamında denetlenen iş yeri sahiplerinden bu konuda hassasiyet beklediğinin altını çizen  toplum sağlığı görevlisi Zerrin Ayata, "Toplum sağlığının korunması için işyerlerine yönelik denetimlerimiz aralıksız devam ediyor. Çünkü sigaranın zararlarından toplum ve bireyleri korumak için ekiplerimiz tavizsiz bir şekilde denetim çalışmalarını sürdürüyor" dedi. Ayata, açıklamasında kapalı mekanlarda sigara içilmesinin önüne geçmeye çalıştıklarını belirterek denetimlere ağırlık verdiklerini kaydetti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET