Advert

YASAKLAR BUAKŞAM BAŞLIYOR

İçişleri Bakanlığı genelgesi ile hafta sonu sokağa çıkma yasağı saatleri duyurulmuştu. 04 Aralık 2020 Cuma günü İş yeri kapatma saati 20.00 Yasaklar ise saat 21.00de başlıyor Pazartesi sabah saat 05.00’de bitiyor.

YASAKLAR BUAKŞAM BAŞLIYOR

Ülkemizde koronavirüs vakalarının son bir ayda 3 katına çıkmasının ardından yeni ve daha sıkı yasakları Cumhurbaşkanı tarafından açıklandı. Buna göre sokağa çıkma yasağı yeniden başladı. Artık 81 ilin tamamında her gün saat 21.00'den sabah 05.00'e kadar sokağa çıkma yasağı uygulanacak.  . 04 Aralık 2020 Cuma akşamı saat 21.00'de başlayacak olan sokağa çıkma yasağı pazartesi saat 05.00'e kadar devam edecek. 

 Koronavirüs salgını kış aylarının gelmesiyle de birlikte Türkiye'de ve dünyada yeniden yükselişe geçti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüsün kitlesel bir şekilde yayılmaya başladığını açıkladı. İçişleri ve Sağlık Bakanlığı, koronavirüse karşı yeni önlemler aldı. Buna göre; yeni bir genelge yayınlanana kadar hafta sonları sokağa çıkma yasağı uygulanacak, okullar uzaktan eğitim yapacak, kafeler ve restoranlar kapanacak ve paket servis yapacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI