Advert

VALİ DAĞLI İLÇE KAYMAKAMLARI İLE TELEKONFERANSLA GÖRÜŞTÜ

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı Başkanlığında, ilçe kaymakamları ve kurum müdürlerinin katılımıyla videokonferans sistemi üzerinden Kovid-19 Pandemi Toplantısı gerçekleştirildi.

VALİ DAĞLI İLÇE KAYMAKAMLARI İLE TELEKONFERANSLA GÖRÜŞTÜ

Koronavirüs vakalarının ilimiz genelindeki seyri ile yılbaşını da kapsayan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasında uygulanacak tedbir ve denetimlerin görüşüldüğü Kovid-19 Pandemi Toplantısı, Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı'nın Başkanlığında, ilçe kaymakamları ve kurum müdürlerinin katılımıyla videokonferans sistemi üzerinden gerçekleştirildi.

Vatandaşlarımızın belirlenen kurallara eksiksiz riayet etmesinin salgınla mücadelenin başarısı için en önemli unsur olduğunu belirten Sayın Valimiz, 4 günlük kısıtlamanın vaka sayılarının kontrol altına alınmasıiçin çok önemli bir fırsat olarak değerlendirilmesi gerektiğini, Samsunlu hemşehrilerimizin bugüne kadar olduğu gibi yılbaşında da kısıtlama ve tedbirlere hassasiyetle uyarak, yeni yıla çok daha umutlu bir şekilde girebilmemize vesile olacaklarına inandığını dile getirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI