Advert

YAKAKENT’TE 112 KARA SAPLANDI

Yakakent Yassıdağ Bağlıca mevkiinde bulunan bir hastayı gece yarısı saat 03.00 sularında rahatsızlanan bir hastayı almaya giden ambulans yolda kaldı, belediye ekipleri yardımına yetişti.

YAKAKENT’TE 112 KARA SAPLANDI

Yakakent Yassıdağ Bağlıca mevkiinde gece yarısı saat 03.00 sularında rahatsızlanan bir hastayı almaya giden ambulans yolda kaldı. Yüksek kesimlerde yaklaşık bir metreyi bulan kar nedeniyle yolda mahsur kaldı. Ambulansın yardımına koşan Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri yolu açtı, hastayı alan 112 çalışanları hastayı hastaneye yetiştirildi.

Yakakent ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle yüksek kesimlerde kar kalınlığı bir betreyi buldu. Yakakent Yassıdağ Bağlıca mevkiinde gece yarısı saat 03.00 sularında rahatsızlanan bir hastayı almaya giden 112 acil ambulansı yolda mahsur kaldı. Samsun Büyükşehir Belediyesi ekiplerinden yardım istendi. Olay yerine gelen Büyükşehir Belediyesi kar küreme araçları yolu açarak hastayı aldı ve hastanın hastaneye yetiştirilmesini sağladı.

Yetkililer olumsuz kar yağışı nedeni ile yolların kapandığını ve Büyükşehir Belediyesi ekiplerince yer yer bir metreyi geçen yol açılma çalışmaları devam ettiğini bildirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI