Advert

"ESNAFIN SESİ OLACAĞIZ"

DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanı Serkan Dağlı, pandemi tedbirlerini alarak esnaf ziyaretlerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Esnafın sorunlarını ve beklentileri dinleyen Başkan Dağlı, "Alaçam esnafları pandemi sürecinin ağır şartlarından etkilenen en ağır kesimlerden biri, bu süreçte DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanlığı olarak ilçemizde bulunan tüm esnafları ziyaret ederek, onların dertlerini ve sıkıntılarını dinleyip, en yüksek perdeden dile getirilmesi için mücadele edeceğiz." dedi.

"YEREL İŞLETMELERDEN ALIŞVERİŞ YAPIN"

Pandemi sürecinde küçük işletmelere destek olmak için yerel esnaflardan alışveriş yapılmasını gerektiğine vurgu yapan Başkan Dağlı, "Özellikle vatandaşlarımıza yerel esnaflardan alışveriş yapmasını her gittiğimiz yerde, her çaldığımız kapıda gündeme getiriyoruz. Bu süreçten en çok etkilenen esnaflarımızı, servis taşımacılığı yapan şoförlerimizi ve çiftçilerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz. Kararlı mücadelemizden asla taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz, esnafın devası hazır, Türkiye'nin devası hazır, Alaçam'ın devası hazır" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET