Advert
Advert
Advert

ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ

İçişleri Bakanlığı'nın “Yayalar kırmızı çizgimizdir” uygulaması Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman Başkanlığında, beşyol mevkiinde yapıldı.

ALAÇAM 'KIRMIZI ÇİZGİ”SİNİ ÇEKTİ

Alaçam Kaymakamlığı, ilçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, İçişleri Bakanlığı'nın “Yayalar kırmızı çizgimizdir” sloganıyla duyurduğu trafikte yaya önceliği uygulaması kapsamında beşyol mevkiinde yaya geçitlerinde yaya önceliği el broşürleri ve kırmızı düdük dağıtarak yaya geçitleri ile ilgili sürücüleri bilgilendirdiler.

İçişleri Bakanlığı'nın duyurduğu "30 Mart'ta kırmızı çizgimizi çekiyoruz" uygulaması öncesinde ülke genelindeki yaya geçitlerinde kırmızı çizgi çalışması başladı. Alaçam Kaymakamlığı, ilçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler ise beşyol mevkiinde uygulama yaparak sürücüleri uyardılar.

Alaçam'ın şehir içi ve kırsal mahallerindeki yaya geçitleri kolluk kuvvetleri ve görevliler tarafından kırmızı renge boyanarak 30 Mart Salı günü beşyol mevkiinde uygulamaya yapıldı. İlçemizde ve Ülke genelinde yapılan uygulamada araç sürücüleri yaya önceliği hakkında bilgilendirilecek, trafikte yaya önceliğinin önemi anlatıldı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU