Advert

BAŞKAN KIYMA’DAN ŞAMPİYONLARA TEŞEKKÜR

Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıya Güreşçileri Makamında Tebrik Etti

BAŞKAN KIYMA’DAN ŞAMPİYONLARA TEŞEKKÜR

Gençler Greko-Romen Avrupa Dünya Şampiyonaları Milli Takım Kadrosu belirleme müsabakalarında başarı göstererek Samsun'un ve Yakakent'i gururlandıran sporcular Mehmet Can koşar Türkiye 3.,  Görkem Baş Türkiye 3., Mustafa olgun Türkiye şampiyonu Hocaları Murat Keskin ve Bekir Çağlar, Yakakent Gençlik Hizmetleri Müdürü Murat Oral ile birlikte Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma'yı makamında ziyarette bulundular.

Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma; Gençler Greko-Romen Avrupa Dünya Şampiyonaları Milli Takım Kadrosu belirleme müsabakalarında 2 madalya ile Samsun'umuzu ve Yakakent'imizi temsil eden sporcularımız 130 kg Türkiye 3. sü Görkem Baş'ı ve 130 kg Türkiye 3.sü Mehmet Can Koşar'ı tebrik ediyor, bizleri bu sevinci yaşattıkları için sporcularımıza ve hocalarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

Yakakent’imizin yetiştirmiş olduğu, sporculuk hayatına Rize Türkiye olimpiyat hazırlık merkezinde devam eden Mustafa Olgun, Gençler Greko-Romen Avrupa Dünya Şampiyonaları Milli Takım Kadrosu belirleme müsabakalarında 97 kg'da Türkiye Şampiyonu oldu. Bu gururu bizlere yasattıkları için Mustafa kardeşimizi ve hocalarımızı tebrik ediyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI