Advert

VALİ DAĞLI İLÇE KAYMAKAMLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı'nın başkanlığında, ilçe kaymakamları ve ilgili kurum müdürlerinin katılımıyla Koronavirüsle mücadele ve aşılama çalışmalarının son durumu, aşırı yağışlar sonucu meydana gelebilecek sel ve heyelanın yanı sıra orman yangı

VALİ DAĞLI İLÇE KAYMAKAMLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı'nın başkanlığında, ilçe kaymakamları ve ilgili kurum müdürlerinin katılımıyla Koronavirüsle mücadele ve aşılama çalışmalarının son durumu, aşırı yağışlar sonucu meydana gelebilecek sel ve heyelanın yanı sıra orman yangını riskine karşı alınacak tedbirler görüşüldü

Koronavirüsle mücadele ve aşılama çalışmalarının son durumu, aşırı yağışlar sonucu meydana gelebilecek sel ve heyelanın yanı sıra orman yangını riskine karşı alınacak tedbirler, Eylül ayında gerçekleştirilecek Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı'yla ilgili hazırlıklar ve mevsimlik tarım işçileriyle ilgili konuların görüşüldüğü toplantı, Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı'nın başkanlığında, ilçe kaymakamları ve ilgili kurum müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Koronavirüse karşı toplumsal bağışıklığın bir an önce kazanılması ve salgının sosyal hayatımız üzerindeki etkilerinin ortadan kalkması için bu mücadeledeki en önemli gücümüz olan aşılama çalışmalarının vatandaşlarımızın da desteğiyle hızlandırılması gerektiğini ifade eden Sayın Valimiz, bir süredir ülkemizin bir çok noktasında meydana gelen orman yangınları ve sel felaketlerine karşı da Kaymakamlarımıza tedbirli ve teyakkuz halinde olmaları talimatı vererek, vatandaşlarımıza bu konularda dikkatli ve duyarlı olmaları çağrısında bulundu.

Vali Dağlı ayrıca, bu yıl 15-19 Eylül tarihleri arasında 6.'sı düzenlenecek olan ve sektör temsilcilerini buluşturması açısından çok önemli bir misyon üstlenen Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı'na daha fazla çiftçimizin katılımının sağlanması ve geniş kitlelere ulaşılması için de Kaymakamlarımıza çalışma yapmaları talimatı verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI