Advert

KURTBEY BOZKURT GÜVEN TAZELEDİ

Alaçam Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu Halk Eğitim Merkezi Konferans salonunda gerçekleştirildi.

KURTBEY BOZKURT GÜVEN TAZELEDİ

 

270 kayıtlı üyenin 234’ü oy kullandı 232 oyun geçerli olduğu kongrede 2 oy iptal oldu. İki adayın yarıştığı kongrerede Saygı Duruşu ve istiklal Marşının okunması ile başlayan seçimlerde açılış konuşmasını mevcut başkan Kurtbey Bozkurt yaparak katımcılara hoş geldiniz diyerek divan heyetini oluşturdu.

Divan Başkanı Bafra Kahveciler ve Samsun Esnaf Odaları Birliği yönetim kurulu üyesi Ahmet Yılmaz tarafından yürütülen Kongrede gelir gider tablolarının okunmasının ardından başkan adaylarının konuşmalarına geçildi. İki başkan’da üyelerine yapacakları çalışmalar hakkında bilgi vererek katılımcıları bilgilendirdiler.

Konuşmalar sonrası seçimlere geçildi. Yapılan seçimler sonrasında 234 üyenin oy kullandığı kongrede mevcut başkan Kurtbey Bozkurt 135 oy alarak yeniden Alaçam Şoförler ve Otomobilciler Derneği başkanlığına seçildi.

Alaçam Şoförler ve Otomobilciler Derneği başkanlığına seçilen Kurtbey Bozkurt’un listesi şöyle oluştu. Başkan Kurtbey Bozkurt Üyeler Naci İnce, Okay Akın, Seyit Ali Ceylan, Cemalittin Diler, Sezgin Kurt ve Niyazi Altınkaynak’dan oluştu. Denetleme Kurulu Üyeliklirine ise Ethem Parlak, Nafiz Yaman ve Ali Tural seçildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI