Advert

ŞOFÖRLER ODASI'NDAN CHP'YE ZİYARET

Alaçam Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Kurtbey Bozkurt ve oda yönetim kurulu üyeleri ile birlikte CHP İlçe Başkanı Fuat Canbaz ve yönetimine iadeyi ziyarette bulundular.

ŞOFÖRLER ODASI'NDAN CHP'YE ZİYARET

Hayırlı olsun dileklerini ileterek her zaman şoför esnafının yanında olduğunu belirten CHP Alaçam İlçe Başkanı Fuat Canbaz, Alaçam Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Kurtbey Bozkurt ve yönetim kurulu üyelerinin sorunlarını dinleyerek ortak çözüm arayışları yönünde fikir alışverişinde bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP Alaçam İlçe Başkanı Fuat Canbaz: İlçemizde icraatları harekete geçirmek, yeni projeler üretmek ve örnek olmak için çalışacağız. Sadece bir sıfat almak, yönetim kurulunu oluşturarak yönetmek değil amacımız. İcraatları harekete geçirmek ve yeni projeler üretmek, örnek olmak güzel şeyler. Önümüzdeki günlerde bizlerde ziyaretlerimizi yapacağız. İşimiz zor, çok çalışmamız gerekiyor. Çok çalışacağız, sizleri de aramızda görmek, desteklerinizi hissetmek bizleri mutlu eder. Ziyaretlerinizden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI