Advert

6. “SAMSUN İNŞAAT FUARI 2022” AÇILIŞI YAPILDI

12-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında sektörün buluşma noktası olacak fuara yapı, inşaat malzemeleri, tesisat, ısıtma, soğutma, havalandırma, doğalgaz ve teknolojileri alanında yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren çok sayıda firma ve markanın katılımıyl

6. “SAMSUN İNŞAAT FUARI 2022” AÇILIŞI YAPILDI

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, 6. Yapı, İnşaat Malzemeleri, Asansör, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri ‘Samsun İnşaat Fuarı 2022’nin açılışını protokol üyeleriyle birlikte gerçekleştirdi.

12-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında sektörün buluşma noktası olacak fuara yapı, inşaat malzemeleri, tesisat, ısıtma, soğutma, havalandırma, doğalgaz ve teknolojileri alanında yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren çok sayıda firma ve markanın katıldığını belirten Sayın Valimiz, şehrimize ve sektöre değer katacak olan bu fuarın Samsun' u ve Karadeniz' i sektörün ülkemizdeki en büyük merkezlerinden birisi haline getirme hedefi noktasında oldukça önemli katkılar sağlayacağını söyledi.

İnşaat sektörünün ülkemizin kalkınması ve istihdam açısından önemli bir sektör olduğuna dikkat çeken Sayın Valimiz, fuar süresince gerçekleştirilecek iş görüşmeleriyle yapılacak ihracat anlaşmalarının da bölge ekonomimiz için sağlayacağı avantajlara dikkat çekerek, fuarın ilimiz, ülkemiz ve tüm paydaşlar için hayırlı olması temennisinde bulundu.

Açılış töreninin ardından ‘Samsun İnşaat Fuarı 2022'da bulunan stantları gezen ve ürünler hakkında firma yetkililerinden bilgi alan Vali Dağlı, tüm vatandaşlarımızı fuarı ziyaret etmeye davet etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI