Advert

ALAÇAM BELEDİYESİ TARAFINDAN GELENEKSEL SÜNNET ŞÖLEN DÜZENLENDİ

Alaçam Belediyesi tarafından sünnet şöleni kapsamında 60 çocuk sünnet ettirildi.

ALAÇAM BELEDİYESİ TARAFINDAN GELENEKSEL SÜNNET ŞÖLEN DÜZENLENDİ

Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar yaptığı konuşmada, belediye olarak düzenlediğimiz sünnet şöleni kapsamında 60 çocuğun sünnet ettirileceğini söyledi.

Başkan Acar, "Bugün çocuklarımızın sünnet şöleninde ailelerimiz birlikteyiz. Tüm çabamız çocukların sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmeleri için elimizden ne geliyorsa en iyi şekilde yapmak. Geçen yıl maalesef pandemi nedeniyle etkinliğimizi yapamamıştık. Sosyal belediyeciliğin gereği olan her noktada ailelerimizin ve çocuklarımızın yanında olmaya devam ediyoruz diyen Başkan Acar, Yüce Allah onların damatlığını da göstersin. İnşallah bu gençlerimiz vatana millete hayırlı evlatlar olurlar. Allah çocuklarımızın yolunu açık etsin," dedi.

Erkekliğe ilk adımını atacak olan 60 çocuk 23 Temmuz Cumartesi günü aileleriyle birlikte belediye binasına gelerek sünnet elbiselerini giydiler. Elbiselerini giyen çocuklara, Belediye Başkanı İlyas Acar tarafından çeşitli hediyeler verildi. Daha sonra üstü açık otobüsle Geyikkoşan mesire alanı ve şehir turu yaptırıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI