Advert

YAKAKENT’TE İKİGÜN MUHTEŞEM ETKİNLİK

Yakakent'te Kültür Sanat ve Deniz Oyunları Festivali Büyük İlgi Gördü Yakakent Belediyesi tarafından bu yıl 48.'si düzenlenen Kültür Sanat ve Deniz Oyunları Festivali, katılanlara unutulmaz anlar yaşattı

YAKAKENT’TE İKİGÜN MUHTEŞEM ETKİNLİK

ETKİNLİK ÇELENK SUNUMA TÖRENİ İLE BAŞLADI: Yakakent'te, bu yıl 48.'si düzenlenen Kültür Sanat ve Deniz Oyunları Festivali, Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma'nın Atatürk Anıtı'na çelenk sunumunun ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Festival kapsamında kültürel sanatsal gösteriler, imza günleri, balık şöleni, sportif faaliyetler ve konserler düzenlendi. Davetlilerin adeta eğlenceye doyduğu festivale çeşitli il ve ilçelerden su sporları yarışmacıları da katıldı.

RANDOM ve KOLİVA: grupları sahne alarak Davetlilerin coşturdu. Festivalin sonunda Yakakent Kaymakamı Abdussamed Kılıç, Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma ve protokol üyeleri çeşitli yarışmalarda dereceye girenlere ödüllerini verdiler. Başkan Kıyma ayrıca, Random ve Koliva müzik grubu üyeleri ile yazarlar gecenin sonunda Hasan Yiğit ve Elif Ebru Batı Wıbreew'e çiçek takdim etti.

İLÇE TURİZMİNE KATKI SAĞLADIK: Bu yıl 48.'si düzenlenen Kültür Sanat ve Deniz Oyunları Festivali'nin yoğun bir katılımla gerçekleştiğini ifade eden Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, "Amacımız, halkımızla bir araya gelerek ve hemşerilerimizin kaynaşmasına vesile olmak, kültürümüzü birlikte yaşamak, yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak. Bu nedenle düzenlediğimiz ve ilçemizin sosyo-kültürel yaşamına ve turizmine katkı sağlayan bir festivali daha geride bıraktık. Dolu dolu bir festival yaşadık. Pandemi nedeniyle iki yıl ara verdiğimiz festivale ilginin yoğun olması bizi oldukça mutlu etti. Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI