Advert

BOCCE MİLLİ TAKIM SPORCULARI AVRUPA ŞAMPİYONASINA HAZIRLANIYOR

Alaçamspor Bocce takımı milli sporcuları 6-9 Ekim tarihlerinde Palma del Mallarco /İspanya da yapılacak Bocce petank Gençler ve Ümitler Avrupa şampiyonasına katılmak için günde yaptıkları ift antremanla hazırlanıyorlar.

BOCCE MİLLİ TAKIM SPORCULARI AVRUPA ŞAMPİYONASINA HAZIRLANIYOR

Alaçamspor Bocce takımı 4 kişilik Genç Türk Milli takımının 3’ünü Rabia Nur Uzunay, Demet Şahin, Büşranur Uzun ile 4 kişilik Ümit Milli takımının tamamını Selma Kalanç, Aylin Emir, Gülcan Gündoğdu ve Fatmanur Alçin ile oluşturdu.

Beden eğitimi öğretmeni ve Bocce Milli takım antrenörü Gökhan Bozdemir; Birçok ulusal ve uluslararası turnuvada şampiyonlukları bulunan Alaçamspor Bocce takımı sporcuları Avrupa şampiyonasında ülkemizi en iyi şekilde temsil edecekler. Alaçamspor Bocce takımı sporcuları 8 kişilik Türk milli takımının 7 sporcusunu oluşturmanın gururunu yaşıyor. 2019 yılında Kamboçya da yapılan Gençler ve Kadınlar Bocce petank Dünya şampiyonasında Türk milli takımının yarısını Alaçamsporlu sporcular oluşturdu. Alaçam gibi küçücük bir ilçeden son 4 yılda 10 milli sporcu çıkararak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık. Gençlere faydalı olmak, meslek sahibi yapmak en büyük arzumuzdur. Bizlere destek olan herkese şahsım ve sporcularım adına çok teşekkür ediyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI