Advert

“DENİZ ECZANESİ” YENİ YERİNE TAŞINDI

Ecz. Cansu Asemin Yaşar'ın Yakakent Cumhuriyet Caddesi ve Rasim Cağlar Sokağın kente acılan penceresinin köşesinde hizmete açtığı “DENİZ ECZANESİ” yoğun bir katılım ile hizmete girdi.

“DENİZ ECZANESİ” YENİ YERİNE TAŞINDI

Eczanenin açılış kurdelesini Yakakent Kaymakamı Abdüssamed Kılıç, Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, Ecz. Cansu Asemin ile birlikte kestiler. Kaymakam Kılıç ve Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, Asemin Yaşar'a çalışmalarında başarılar dilediler.

"Sağlığın ve güzelliğin kalbi burada" sloganıyla açılan Deniz eczanesi kişisel bakım marketin de aynı zamanda tüm sağlığın güzelliğe yansıdığı ürünlerin satışı da yapılıyor. Ecz. Cansu Asemin ve eşi Deniz Yaşar'ı kutluyor, sevgilerinin yanın da kazançları da bol olsun.

Ecz. Cansu Asemin: “En yakın sağlık danışmanınız olarak size daha yakın olmak için eczanemi Yakakent’in kalbine taşıdım. Amacım halka daha yakın olup, daha modern bir eczaneyle daha kaliteli bir hizmet sağlamaktır. Eczane sadece hasta olduğumuzda uğrayacağımız bir yer değil, sağlıklı yaşam sürdürebilmek için danışmanlık hizmeti alabileceğiniz bir sağlık kuruluşudur. Bu danışmanlık hizmetini Yakakent halkına en güzel şekilde vermek için buradayız. Unutmamalıyız ki sağlık en büyük zenginliktir” dedi.

Açılış, çok sayıda davetlinin katıldığı açılışta davetlilere ikramlarla son buldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI