Advert

KAYMAKAM’DAN GÖÇKÜN MAHALLESİNE ZİYARET

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Göçkün Mahallesini ziyaret ederek Muhtar Seçim Yıldız’dan mahalle hakkında bilgiler aldı.

KAYMAKAM’DAN GÖÇKÜN MAHALLESİNE ZİYARET

Mahalle Muhtarı Seçim Yıldız, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Emre Kösem ve Vakıf Memuru Metin Erturan, Göçkün Mahallesini Muhtarı Seçim Yıldız da Kaymakam Zaman’a eşlik etti. Hane ziyaretleri gerçekleştiren Kaymakam Zaman mahalle halkıyla da bir araya geldi ve onlarla sohbet ederek mahallenin talep ve sorunlarını dinledi. "İmkanlar doğrultusunda vatandaşlarımızın problemlerini çözmek bizim en önemli görevimiz. Sorunların çözümü için kanunlar çerçevesinde devletimizin her türlü imkanını seferber edeceğimizden vatandaşlarımızın şüphesi olmasın" ifadesini kullanan Kaymakam Zaman, 13.05.2005 tarihinde J. Er olarak vatani görevini yapmakta iken Bingöl’ün Adaklı İlçesinde Şehit olan Selçuk Demir’in annesi Fatma Demir ve babası Ali Dursun Demir’i evinde ziyaret etti.

Şehit ailesi ile yakından ilgilenen Kaymakam Zaman, ebediyete intikal etmiş tüm Şehitlerimize ve Gazilerimize Allah'tan rahmet, ailelerine de sabır dileklerini ileterek "sizlere kapılarımız sonuna kadar her zaman açıktır" dedi.

Ziyaret sonrası Şehidimizin kabrini de ziyaret eden Kaymakam Zaman, Şehidimizin kabri başında dua etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI