Advert

ALAÇAMSPOR BOCCE TAKIMI BAŞARILARA DOYMUYOR

Alaçamspor bocce takımı son 5 yılda Türkiye ye Bocce dalında ulusal ve uluslararası birçok şampiyonluk getirdi.

ALAÇAMSPOR BOCCE TAKIMI BAŞARILARA DOYMUYOR

21 Ekim tarihinde Antalya Kemer’de yapılan Milli takım seçmelerinde milli takıma girmeyi hak kazanan Alaçamspor Bocce takımı sporcusu Umut Kalaycı,  25 Ekim de Antalya Kemer de yapılan Uluslararası Bocce turnuvasında Volo geleneksel dalında çift erkeklerde Mersinli Saim Damlu ile beraber Milli takım şampiyon oldu. Alaçamspor bocce takımı son 5 yılda Türkiye ye Bocce dalında ulusal ve uluslararası birçok şampiyonluk getirdi.

Beden eğitimi öğretmeni ve Bocce Milli takım antrenörü Gökhan Bozdemir Alaçamspor bocce takımı sporcusu Umut Kalaycı’yı ve Türk Milli takımını almış olduğu şampiyonluktan dolayı tebrik ediyorum. Son 4 yılda Alaçamspor Bocce branşında sayısız ulusal ve uluslararası şampiyonluk kazandı. Alaçam gibi küçüçük bir ilçeden Türk Milli takımına 15 milli sporcu verdik. İnşallah bundan sonrada vermeye devam edeceğiz. Alaçam ın köylerinde yaşayan bu çocuklardan milli sporcu olanlar hayatlarını kurtarıyor. Kendilerinden küçük birçok kardeşlerine örnek oluyorlar.

Destek anlamında sıkıntılarımız olmasa inanıyorum ki daha fazla gence sahip çıkabiliriz. Allah bize güç kuvvet ve sağlık verdiği sürece ülkemin çocuklarının hayatını kurtarmaya meslek sahibi yapmaya devam edeceğiz. Bize destek olan herkese şahsım ve sporcularım adına çok teşekkür ediyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI