Advert

ALAÇAM ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN ANLAMLI TURNUVA

Alaçam Ülkü Ocakları’nın düzenlediği "Üniversiteler Arası Futsal Turnuvası" sona erdi

ALAÇAM ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN ANLAMLI TURNUVA

Alaçam Ülkü Ocakları Başkanı Uğur Demir ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı turnuvanın son maçında takımlar arasında kıyasıya bir maç oldu. Yapılan son maçlarda Erkeklerde Birincilik ve İkincilik, Bayanlarda ise sadece birincilik kupaları takım kaptanlarına verilirken takım oyuncularına madalyaları taktim edildi.

Alaçam Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen ve vatandaşların spora olan ilgisinin artırılması amacıyla Alaçam Gençlik Merkezi Spor Salonu’nda düzenlenen turnuvaya, Üniversite düzeyinde öğrenim gören öğrenciler kendi aralarında çıkardıkları takımlar ile karşı karşıya geldiler. Dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları Alaçam Ülkü Ocakları Başkanı Uğur Demir ve yönetim kurulu üyeleri tarafından tektim edildi.

Alaçam Ülkü Ocakları Başkanı Uğur Demir, Ayrıca organizasyonu düzenlediğimiz Alaçam Gençlik Merkezi Kapalı Spor Salonunu bizlere tesis eden İlçe Spor Müdürümüz Cansu Keskin Karaaslan’a minnettarım. 

Turnuvanın planlanmasından finaline kadar, organizasyonun her bir aşamasında fedakarca görev alan kıymetli Ocak Yöneticilerime ve müsabakada ter döken Genç Bozkurtlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI