Advert

DEPREMZEDE ÖĞRENCİLER YARARINA KERMES

Yakakent 100.Yıl İlkokulunda öğrenim gören öğrencilerle velileri, geliri Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen öğrencilere bağışlanmak üzere kermes düzenledi.

DEPREMZEDE ÖĞRENCİLER YARARINA KERMES

Kermesten elde edilen gelirin yanı sıra öğrencilerin depremzede çocuklar için getirdiği oyuncak ve gıda kolileri de depremzedelere gönderilecek. Ayrıca bazı öğrenciler, biriktirdikleri parayı bağışlayarak kermese katkı sağladı.

Okul Müdürü Kadir Bozkurt; Asrın felaketinde yakınlarını kaybedenlere başsağlığı diliyorum. "Orada her şeye ihtiyaçları olduğu aşikar ama depremzedelerin en çok onlarla ilgilenilmesi, yalnız olmadıklarının bilinmesine ihtiyaçları var. Bu katkıların manevi yönü aslında en az maddi yönü kadar önemli ve kıymetli." dedi. Okulumuzun 1. Sınıf öğrencileri, Öğretmenleriyle birlikte Depremzede öğrencilere yararına Kermes düzenlediler. Paralarımızı Öğreniyorum ünitesi kazanımlarını pekiştirmek için alış verişleri kendileri yaptılar. Şimdi topladıkları parayla depremzede öğrencilere hediyeler alıp mektup yazacaklar. Bu anlamlı etkinliği düzenlememizde emeği olan Başta 1. Sınıf öğretmenlerimiz ve Velilerimiz olmak üzere, bize iştirakleri ile destek veren İlçe Kaymakamımız Sayın Abdussamet Kılıç’a, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem Şimşek’e, tüm okul müdürleri ve İlçemizde görev yapan ve büyük katılım gösteren tüm Öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Hep Birlikte Çok Güçlüyüz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI