Advert

ALAÇAM’DA MİNİKLERİN KARNE HEYECANI

Alaçam Müftülüğüne bağlı Nevin Hatun, Yenicami, Gökçeboğaz, Doyran ve Aşağı Soğukçam 4-6 yaş grubu Kuran kurslarında eğitimlerini tamamlayan minikler karne ve başarı belgelerini aldı.

ALAÇAM’DA MİNİKLERİN KARNE HEYECANI

Karne günü olması münasebeti ile öğrenci ve velilerinin de katılımı ile karne töreni düzenlendi. Kur'an Kursu Öğreticilerimiz tarafından minik yavrularımıza karne, başarı belgeleri ve çeşitli hediyeler takdim edildi.

Tatil öncesi son eğitim-öğretim günlerini oldukça keyifli geçiren minikler, öğretmenlerinin onlar için hazırladıkları resimlerinden oluşan kısa video ve slaytları izlediler. Oyunlar oynayan öğrencilerimiz dönem boyunca neler yaptıklarını değerlendirdiler ve yaptıkları çalışmaları öğretmenleri gözetiminde tekrar ettiler.

Çocuklarının heyecanını paylaşan aileler bu güzel günlerinde onları yalnız bırakmadı. İlk karnelerini almanın heyecanını ve mutluluğunu birlikte yaşadılar. Yavrularımızın ilk karne heyecanlarını yaşadığı, arkadaşları ve öğretmenleri ile mutluluklarını ve heyecanlarını paylaştığı bu güzel gün mezuniyet pastasının kesilmesi ve mezun olan öğrencilerimizin vedasıyla son buldu.

Tüm öğrencilerimize başarılarının devamını diler, hayatları boyunca rehberlerinin Kur'an-ı Kerim ve Sevgili Peygamberimiz S.A.V.'in olmasını Rabbimizden niyaz ederiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI