Advert

KAYMAKAM’DAN 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİN AİLELERİNE ZİYARET

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, '15 Temmuz Demokrasi ve Mili Birlik Günü' kapsamında Alaçam Doyran Mahallesindeki ve Yeniköy Mahallesindeki aileleri ziyaret ederek talep ve sıkıntılarını dinledi.

KAYMAKAM’DAN 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİN AİLELERİNE ZİYARET

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, "Türk Milleti, tarih boyunca verdiği var olma mücadelesinden her zaman başarı ile çıkmıştır. Bu başarının yegane sahibi vatanseverliği ile gurur duyduğumuz gazi ve şehitlerimizdir. Vatanımız, istiklalimiz ve istikbalimiz için bir an tereddüt etmeden, sarsılmaz inanç ve eşsiz cesaretleri ile canını ortaya koyan şehit ve gazilerimize olan borcumuzu ancak, gelecek nesillere tam bağımsız daha güçlü bir Türk Milleti bırakmak için var gücümüzle çalışarak ödeyebiliriz. 15 Temmuz'da destansı mücadele veren Şehit ve Gazilerimizi de rahmet ve şükranla anıyoruz. Bu vesilesiyle tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet ailelerine sabır ve metanet diliyorum.

Kaymakam Zaman, “Aziz şehitlerimizin geride bıraktıkları aileler, bizim için kutsal birer emanettirler. Bu emanetlere sahip çıkmak bizim asli görevimizdir. Her zaman Şehit ailelerimizin yanındayız ve 15 Temmuz hain darbe girişiminde tanka, topa, tüfeğe, silaha karşı durarak, o hainleri bertaraf eden, devletin birlik ve bekası için şahadet şerbeti içen bütün şehitleri rahmet ve minnetle anıyorum.” dedi.

Ayrıca “Ülkemizi parçalamak isteyenlere cevabı 15 Temmuz’da hep birlikte verdik ve vatan uğruna canlarını feda eden kardeşlerimizi, gazilerimizi, 15 Temmuz’u unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız” şeklinde konuştu. Aynı zamanda tüm gazilerimize ve ailelerine sağlıklı ve huzurlu uzun ömürler diliyorum" ifadelerini kullanarak ziyaretini sonlandırdı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI