Advert

VALİ TAVLI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NÜ ZİYARET ETTİ

Samsun Valisi Orhan Tavlı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, İl Müdürü Dr. Murat Ağar ve Müdür Yardımcılarından 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı öncesi ilimizdeki eğitim durumu, okul, derslik, öğretmen ve öğrenci sayısı ile tamamlanan ve devam ede

VALİ TAVLI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NÜ ZİYARET ETTİ

Samsun Valisi Orhan Tavlı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, İl Müdürü Dr. Murat Ağar ve Müdür Yardımcılarından 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı öncesi ilimizdeki eğitim durumu, okul, derslik, öğretmen ve öğrenci sayısı ile tamamlanan ve devam eden projelerle ilgili brifing aldı.

                Gerçekleştirilen eğitim yatırımlarıyla ulaşılacak okul ve derslik sayısı ile uygulanacak projelerle Samsun’u eğitimde Türkiye sıralamasında daha üst seviyelere çıkaracaklarını ifade eden Vali Tavlı; “Bizim önceliğimiz eğitim. Eğitim, en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın çağın gerektirdiği bilgi ve donanıma sahip bireyler olmaları ve milli ve manevi değerlerle yetişmesinde büyük önem taşımaktadır. Bu doğrultuda var gücümüzle çalışacağız.” dedi.

                Vali Tavlı; öğrencilerin, ders müfredatının yanı sıra Benim Okulum, Bilim Samsun, Samsun Matematik Seferberliği gibi eğitim projelerinin yanında Geleceğe Kulaç Atıyorum, Okulum Sahnede, Müzede Bir Gün gibi sosyal, kültürel ve sportif projelerle zihinsel ve fiziksel becerilerini kuvvetlendirmeyi de amaçladıklarını vurguladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI