Advert

"DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ"NÜNDE BOŞ DURMADILAR

Alaçam Şehit Kadir Kara Anadolu İmam Hatip Lisesi tüm öğrencileriyle birlikte Alaçam Geyikkoşan'da "Dünya Temizlik Günü" kapsamında sahil temizliği yaptı.

16 Eylül 2023 Cuma günü öğleden sonra Alaçam Şehit Kadir Kara Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Alaçam Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü  arasında iş birliği ile düzenlenen etkinlikte temizlik sonrası öğrenciler, mesire alanında geleneksel çocuk oyunları oynayarak eğlendi.

                Şehit Kadir Kara Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Nurcan Bolat, "Dinimiz temizliğe önem vermiştir. Peygamber Efendimiz bir hadis-i şerifte "Allah temizdir, temizliği sever" buyurmuştur.  Atalarımız da topluma hizmetin ehemmiyetini çok iyi idrâk etmiştir. Halka hizmet Hakk'a hizmet düsturu ile öğrencilerimizi yetiştirmeye, örnek olmaya çalışıyoruz.  Alaçam İlçe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan ve personeline öğrencilerimize toplum hizmeti yapma fırsatını hazırladıkları için teşekkür ederim. Sahil temizliğinde gönüllü olarak katılan öğretmen ve öğrencilerime" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI