Advert

MÜFTÜ ÇAKIR’DAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Yakakent Müftülüğünün koordinesinde Cumhuriyet meydanında Filistin yararına kurulan Hayır Çarşısında gayret ve çabalarından dolayı Yakakent Müftüsü Fatih Çakır Kur'an kurslarını ziyaret etti.

MÜFTÜ ÇAKIR’DAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Yakakent Müftüsü Fatih Çakır, kursiyerlere geçen hafta Filistin yararına kurulan Hayır Çarşısında yapmış oldukları fedâkarlıklarından dolayı kursiyerlere ve Kur'an Kursu öğreticilerine teşekkür etti.

Müftü Çakır, Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) tarafından işgalci İsrail’in zulmü altında zor günler geçiren Filistin halkına destek olmak amacıyla başlatılan "Özgür Filistin’in Yanındayız" yardım kampanyasına destek artarak devam ediyor. "Filistinli kardeşlerimizin yararına hayır çarşısı düzenledik. Buradan elde edilen gelirler mağdur, mazlum Gazzeli kardeşlerimize gönderilecektir. Diyanet İşleri Başkanlığı olarak nerede bir yetim, mazlum ve mağdur varsa onlara destek olmaya her daim devam edeceğiz." diye konuştu.

Yakakent Müftüsü Fatih Çakır, Hayır Çarşısından toplam 182.155 TL gelir elde edilmiştir ve bu gelir TDV’nin ilgili hesabına aktarılmıştır dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI