Advert

SAHİLDE ÇEVRE TEMİZLİĞİ YAPTILAR

Alaçam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Kız Meslek Lisesi) 2023-2024 Eğitim ve öğretim yılının 1. dönemin son haftasını yaşadığımız şu günlerde okullarda daha çok sosyal etkinlik faaliyetleri yapılıyor. Okul idaresi ve öğretmenlerin liderliğinde bir çok

SAHİLDE ÇEVRE TEMİZLİĞİ YAPTILAR

İlçemiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Kız Meslek Lisesi) öğrencileri Alaçam ilçemizin en güzel turistik alanı olan Geyikkoşan mevkiinde çevre temizliği yaparak önemli bir sosyal faaliyet örneği gösterdi. Günü birlik gezmek ve piknik yapmak için gelen bilinçsiz vatandaşların Geyikkoşan Mesire alanı ve sahil piknik alanına attıkları kağıt, plastik ve benzeri çöpleri büyük poşetlere doldurarak çöp konteynırlarına boşalttılar. Sadece piknik alanlarında değil deniz sahilinde de denizin attığı çöpleri  toplayan öğrenciler  çevreye duyarlılıklarını ortaya koydular.

                Böyle güzel çevre etkinliğini düzenleyen Alaçam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Kız Meslek Lisesi), öğretmen ve öğrencilerini tebrik ediyor, vatandaşlarımızı çöplerini gelişi güzel yerlere değil çok sıklıkla konulmuş çöp kutuları ve çöp konteynırlarına atmalarını tavsiye ediyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI