Advert

BAŞKAN ADAYI ÖZDEMİR'DEN GAZETEMİZE ZİYARET

Cumhur ittifakı MHP Alaçam Belediye başkan adayı Ramazan Özdemir MHP ilçe başkanı Süleyman Gültepe ile birlikte Gazetemizi ziyaret ederek çalışmalarımızda başarılar dilediler.

BAŞKAN ADAYI ÖZDEMİR'DEN GAZETEMİZE ZİYARET

31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Belediye Başkan aday adayları saha çalışmalarına başladı. Bu kapsamda Alaçam Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan Adayı Ramazan Özdemir, MHP ilçe başkanı Süleyman Gültepe ile Gazetemiz imtiyaz sahibi İsa Şentürk ile görüşerek seçimlere ilişkin bilgilendirmeler yaptılar.

                Alaçam Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan Adayı Ramazan Özdemir, adaylığının belli olmasının ardından saha çalışmalarına başladığını, mahalle ziyaretlerimiz ile devam edeceğini belirtti. Seçim projelerimizi önümüzdeki günlerde açıklayacağını ve sürpriz projeler ile halkımızın karşısına çıkacağız dedi. 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimler bizim için çok önemli olduğunu s-belirten Özdemir, bütün mahalleleri ziyaret edip çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız diyerek çalışmalarımıza devam edeceklerini belirtti. Seçim sürecince bizlere gönülden destek veren AK Parti İlçe Başkanı Sayın Hasan Özdemir'e AK Parti Kadın kollarımıza ve AK Parti Gençlik kollarımıza teşekkürlerini sunarım dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI