Advert

Şehit Teğmen Korhan Kuruçay Kütüphanesi Açıldı

Alaçam Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde kurulan kütüphane 18 Mart Çanakkale Zaferinin 104. yılında Şehit Aileleri ve Gazilerin katılımı ile gerçekleşti.

Şehit Teğmen Korhan Kuruçay Kütüphanesi Açıldı

Alaçam Kaymakamı  Fikret Zaman, Belediye Başkan Vekili Hasan Çelik, Emniyet Müdür Vekili Erol Can Keskin, İlçe Jandarma Komutanı Samet Kuruçelik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Salih İleri ve Şehit Aileleri, Gazilerin katılımı ile gerçekleşen törende duygulu anlar yaşandı. Jandarma Teğmen Korhan Kuruçay adına kurulan kütüphane adı verilen Jandarma Teğmen Korhan Kuruçay kimdir: Güvenlik güçlerinin 'Teslim ol' çağrılarına ateşle karşılık verilmesi üzerine çıkan çatışmada, Çakırsöğüt Jandarma Tugayı'nda görevli Jandarma Teğmen Korhan Kuruçay şehit oldu.

            Şehit Jandarma Teğmen Korhan Kuruçay kütüphanesi 18 Mart Çanakkale Zaferinin 104. yılında Şehit Aileleri ve Gazilerin katılımı ile gerçekleşti. Alaçam Kaymakamı  Fikret Zaman Kurulan kütüphanede 3500 ün üzerinde kitap olduğunu ve bu kitaplardan bütün öğrencilerin yararlanabileceğini söyledi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM