Advert

KOLİN ORTAOKULU POLİSLERİ UNUTMADI

Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 174'üncü yıl dönümü kapsamında İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Alaçam Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu öğrencilerinden anlamlı ziyaret.

KOLİN ORTAOKULU POLİSLERİ UNUTMADI

              Alaçam Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu öğrencileri Okul Müdürü Taylan Mete, Türkçe Öğretmeni Senai Hopaç önderliğinde ziyaret ettiler. Öğrenciler Türk Polis Teşkilatının "174. yılı" nedeni ile kendi harçlıkları ile biriktirdikleri bir buket çiçek yaptırarak Emniyet Müdür V. Erol Can Keskin'e kapı girişinde teslim ettiler. Keskin, öğrencilerin duyarlılığından dolayı çok teşekkür etti ve emniyetin içine davet ederek bütün birimleri teker teker gezdirerek yapılan işlemler hakkında öğrencilere bilgiler verdiler. Öğrencilerin en çok hoşlarına giden bölüm Trafik bölümü idi özellikle Trafik ışıkları, Radar uygulaması ve sinyalizasyon sistemleri hakkında Trafik Büro amiri İsmail Karakaya'dan önemli bilgiler aldılar.

            İlçe Emniyet Müdür V. Erol Can Keskin ise öğrencilere “Türk polis teşkilatının 174. Yıl dönümünü sizlerle kutlamaktan dolayı mutlu ve onurluyum. İnsan odaklı temel hak ve özgürlüklere saygılı, hukukun üstünlüğünü benimsemiş, demokrasi kültürü ön planda tutan bir anlayışla kurulduğu 10 Nisan 1845’ten beri görevini en iyi şeklinde yerine getiren teşkilatmış aynı inanç ve kararlılıkla bugünde görevinin başındadır. Polisimiz Türkiye Cumhuriyetine, şehitlerine ve halkına yakışır bir şekilde kendini geliştirmekte halkına huzur ve güven kaynağı olmayı başarmıştır” dedi.

            Yaklaşık bir saatlik dilim zarfı içerisinde emniyet mensupları ile sohbet eden öğrenciler, emniyet mensuplarının 10 Nisan Polis Haftası’nı kutladılar. son olarak İlçe Emniyet Müdür V. Erol Can Keskin Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu öğrencileri ve yöneticilerine bu anlamlı günde bizleri unutmadıkları için teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM