Advert

ALTINOVA GAZETESİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET

Altınova Gazetesi Sahibi Haydar Yıldırım ve Muhammet Söylemez’den Alaçam’ın Sesi Gazetesine Ziyaret

ALTINOVA GAZETESİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Alaçamın Sesi Gazetesi İmtiyaz Sahibi İsa Şentürk hepimiz aynı gemideyiz birbirimizin sorunlarını sıkıntılarını en iyi yine biz biliriz. Sorunlarımız karşısında da yine tek vücut olmalıyız” dedi.

Ziyarette konuşan Altınova Gazetesi sahibi Muhammet Söylemez “Yerel basın olarak birliğimizi ve beraberliğimizi bozmadan sesimizi yukarılara ulaştırmalıyız. Gazetelerin sağlıklı bir şekilde yereldeki sorunları kamuoyunu aydınlatıcı ve kamu yararı gözeterek bilgileri doğru, hızlı ve tarafsız bir şekilde ulaştırması için ekonomik olarak rahat ve güçlü olmaları gerekmektedir.

Ekonomik olarak güçlendirilmiş bir yerel medya, hem sorunların tespiti, bunlara ilişkin duyarlılık oluşturma, toplumun kendini demokratik araçlarla ifade etmesinin önünü açacak bir işlevi vardır. Ekonomik sorunları bir tarafa bırakmış bir yerel medyanın kalitesi artacaktır. “dedi.

Alaçamın Sesi Gazetesi İmtiyaz Sahibi İsa Şentürk, Altınova Gazetesi Sahibi Haydar Yıldırım ve Muhammet Söylemez’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM