Advert

TEFEKLİ MAHALLESENDE İFTAR

Alaçam Tefekli Mahallesi Muhtarı Hüseyin Tongal tarafından 16 Mayıs 2019 Perşembe günü akşamı Tefekli Mahallesinde iftar programı düzenledi.

TEFEKLİ MAHALLESENDE İFTAR

Alaçam Tefekli Mahallesi Muhtarı Hüseyin Tongal,  ”Yaşanan sıkıntıların ilgili yerlere iletilmesinde bir köprü görevi üstlenmeye, sorunların çözümü için hep birlikte etkili yöntemler izleyeceğiz. Dayanışmalarımızın artarak devam edeceğine inanıyorum. Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen iftar yemeğimize katılan yerel yöneticilere, meslektaşlarıma, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarına teşekkür ediyorum.” dedi.

Tefekli Mahallesi Muhtarı Hüseyin Tongal, iftar davetimize gelerek mahallemizi onurlandıran Belediye Başkanımız İlyas Acar'a, İlçe Emniyet Müdürümüz Erol Can Keskin’e İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Fatih Öztürkçe’ye, Orman İşletme Şefimiz Eyüp Can Çarkacı’ya, İlçe Müftüsü Mehmet Süsün’e, MHP İlçe Başkanı Erdinç Gül, Ülkü Ocakları Başkanı Uğur Demir ve yönetim kurulu üyelerine, Mahalle Muhtarları arkadaşlarıma ve Mahalle halkına teşekkür ederim dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM