Advert

YAZAR ELİF ÇIRAK ALAÇAMDA

Elif Çırak'ın imza ve söyleşi günü, Alaçam Gençlik Merkezi'nde gerçekleşti.

YAZAR ELİF ÇIRAK ALAÇAMDA

           

            100. Yıl Etkinlikleri kapsamında Araştırmacı, Yazar-Şair Elif ÇIRAK kitap tanıtımı ve imza günü yerel kitap sergisine İlçe Kaymakamı Fikret Zaman, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, Milli Eğitim Şube Müdürü Ömer Şener, MHP İlçe Başkanı Erdinç Gül , İlçemiz Okulları Öğretmen ve Öğrencileri ziyaret ettiler.

            Çırak'ın imza ve söyleşi günü, Alaçam Gençlik Merkezi'nde yoğun ilgi gördü.
Yazar Çırak şunları söyledi: "Kahramanların hepsinin gerçek, olayların masal olduğu bir dünyada onları gezdirmeyi hayal ettim. Bütün çocuklara ve büyümeyen çocuklara masallar, efsaneler, destanlar ve Mitolojik Öyküler öğretirken de bu kitabı Kardelenler yararına yazdım.
Öğrenciler tarafından büyük bir ilgi ile Elif Çırak'ın İmza ve Söyleşi Günü'nde; kitapları imzalatmak için öğrenciler adeta birbirleriyle yarıştılar.

            İlçe Kaymakamı Fikret Zaman, Elif Çırak’ın yazmış olduğu kitapları inceleyerek, Alaçam ilçesinde böyle güzel ve anlamlı bir edebiyat ve kültür etkinliğin yapılması nedeniyle kendilerine teşekkür etti.

            İlçe Kaymakamı Fikret Zaman, standları gezdikten sonra Gençlik Merkezi Görsel Sanatlar Atölyesini gezerek sergi hazırlıklarını yakından inceledi, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan ve Gençlik Hizmetleri gönüllü gençlerle sohbet etti, Karaaslan destekleri için kendisine çok teşekkür ediyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM