Advert

OKULLAR'DA KORONA VİRÜS ÖNLEMİ

İnsan sağlığını her zaman ön planda tutan Alaçam Belediyesi, Koronavirüs (Covıd-19) ve diğer salgın hastalıklara karşı vatandaşların ortak kullanım alanlarını dezenfekte ediyor. İlçe genelinde okullar başta olmak üzere dezenfektan işlerine başlandı.

OKULLAR'DA KORONA VİRÜS ÖNLEMİ

İnsan sağlığını her zaman ön planda tutan Alaçam Belediyesi, Koronavirüs (Covıd-19) ve diğer salgın hastalıklara karşı  vatandaşların ortak kullanım alanlarını dezenfekte ediyor. İlçe genelinde okullar başta olmak üzere dezenfektan işlerine başlandı.

            Belediye  Başkanı İlyas ACAR "Son günlerde tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de koronavirüs gündemde. Biz de İlçemizde vatandaşlarımızın sağlığı ve huzuru için tedbirlerimizi üst seviyeye çıkardık. Halkımızın yoğun olarak kullandığı alanlarda ve okullarda temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerini artırdık. Şu an önceliğimiz eğitim kurumlarımız, önümüzdeki günlerde kamu binalarını ve toplu kullanım alanlarında dezenfeksiyon işlemlerini düzenli olarak yapmaya devam edeceğiz.

             İnsan sağlığına zarar vermeyen ve Sağlık Bakanlığından onaylı dezenfektan ürünleriyle özel kıyafetli temizlik personellerimiz tarafından ilaçlanarak detaylı şekilde dezenfektan işlemlerini gerçekleştireceğiz”.dedi.

            Bugün ilk olarak Alaçam Cumhuriyet İlkokulunda yapılan dezenfektan işlemine İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, İlçe Toplum Sağlığı Başkanı Ertan Baş, Alaçam Belediyesi Veteriner Hekimi Esra Nazlım, Alaçam Belediyesi Zabıta Başkomiseri Sebahattin Duman ve Belediye çalışanları katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET