Advert

ALAÇAM 'VEFA' DESTEK GRUBU İHTİYAÇLARI KARŞILIYOR

Alaçam Kaymakamlığı tarafından uygulamaya konulan “Vefa Sosyal Destek Grubu” korona virüs tedbirleri kapsamında 65 yaş ve üstü kronik hastalığı olan vatandaşların taleplerini vakit geçirmeden karşılıyorlar.

ALAÇAM 'VEFA' DESTEK GRUBU İHTİYAÇLARI KARŞILIYOR

65 yaş ve üstü kronik hastalığı bulunan ve evinden çıkamayan vatandaşlara İlçe Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı, İmamlarımıza, Muhtarlarımıza, Okul Müdürlerimize ve “Vefa Sosyal Destek Grubu” ekipleri ihtiyaç sahibi vatandaşların market ve diğer ihtiyaçlarına yardımcı oluyorlar.

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, “Korona virüs mücadelesinde gece gündüz demeden sizlerin ve bizlerin sağlığı için çalışan İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı, İmamlarımıza, Muhtarlarımıza Okul Müdürlerimize “Vefa Sosyal Destek Grubu” ekiplerindeki personellerimize çok teşekkür ediyorum. Korona virüse karşı mücadelemiz her gün daha da güçlü bir şekilde devam ediyor. Devletimizin titizlikle yürüttüğü bu süreci bizler de sonuna kadar destekliyoruz.

Vatandaşlarımızdan tek talebimiz bu süreçte biraz daha konuya duyarlı olmaları ve evde kalmaları. Biz görevimizin başındayız. Kaymakamlık olarak 65 yaş ve üstü kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın genel ihtiyaçlarını İlçe Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı, İmamlarımıza, Muhtarlarımıza, Okul Müdürlerimize ve “Vefa Sosyal Destek Grubu”  ekipleri tarafından karşılamak için ekiplerimizi seferber ettik. Yeter ki sizler evinizde kalın, biz ayağınıza geliriz.

Sağlık Bakanımızın da söylediği gibi, sizden alacağımız öğütlere ihtiyacımız var, lütfen dışarı çıkmayın” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET